Píniová kôra 45 - 80 mm
Dostupnosť: Vypredané
Kód produktu: 2202
Variant produktu: 35 - 45 mm, 45 - 80 mm
Doba dodania: 2 dni
  • Píniová kôra spája všetky výhody mulčovacej kôry s exkluzívnymi dekoračnými a okrasnými vlastnosťami čisto prírodnej píniovej kôry. Vďaka enormnej stabilite jej štruktúry si Vaša záhrada zachová po dlhé mesiace požadovaný vzhľad.
  • podporuje prirodzený vývoj pôdnych organizmov
  • potláča rast buriny
  • chráni pôdu pred eróziou a vysychaním
  • zabraňuje úniku tepla a vody a tým chráni koreňovú sústavu rastlín pred veľkými teplotnými výkyvmi
  • skrášľuje záhradu svojim extravagantným vzhľadom
Vyberte variant
35 - 4. 45 - 8.
Množstvo
+
-
10,90 € / ks
Ceny sú úvadzané s DPH

Popis výrobku :

Vzhľadom na vysokú objemovú hmotnosť tovar neposielame kuriérom, len osobný odber.

Píniová kôra najvyššej kvality bez vláknitých prímesí. 
Frakcia:  45 - 80 mm 
Balenie: 60l 
Použitie:možnosti využita píniovej kôry sú veľmi rozmanité. Jemnejšia kôra sa skvelo hodí na zakrývanie kvetináčov a ostatných nádob na kvety, ale svoj jedinečný charakter ukáže rovnako pri použití na hroboch, v zimných záhradách alebo na okrasných záhonoch. 

Hrubšia kôra sa najlepšie hodí na použitie pod kríky alebo stromy ako aj na svahovité plochy. Píniovú kôru môžete použiť tiež ako výtvarný prvok Vášho záhradného jazierka. Je možné ju tiež použiť na ozdobenie Vašich terárií, alebo kvetináčov na Vašej terase, alebo balkóne. 

Pred použitím kôry by mala byť pôda skyprená, odburinená a prihnojená dusíkatým hnojivom. V závislosti na zrnitosti a spôsobu použitia rozprestrite na plochu až 8 cm hrubú vrstvu kôry. V ďalších rokoch stačí pridávať 1 - 2 cm novej vrstvy ročne. Pokiaľ si prajete mulčovací materiál zapracovať, urobte tak najskôr po jednej až dvoch sezónach.