Príslušenstvo k traktorom
Nabíjačka
WOLF GARTEN
Nabíjačka pre traktorové kosačky WOLF GARTEN. 12 V , 1000 Ah. nabíjačka má zabudovaný ventilátor. Dĺžka prívodného kábla 2 metre.
51,90
Predný nárazník
WOLF GARTEN
Predný nárazník na všetky typy traktorových kosačiek WOLF GARTEN. Pevný oceľový rám ochraňuje telo kosačky pre nárazmi pri kosení. Montuje sa zo spodnej časti pred nápravu traktora.
72,90
Aplikačný vozík - rozmetadlo 39 kg
WOLF GARTEN
Aplikačný vozík s funkciou rozmetania WOLF GARTEN. Vhodný na hnojenie trávnika granulovaným hnojivom, v zimnom období možnosť využitia rozsýpania posypovej soli. Šírka posypu podľa nastavenia až do šírky 300 cm. Plniaci objem rozmetadla je maximálne 39 kg. Uchytenie…
95,90
Mulčovacia sada
WOLF GARTEN
Mulčovacia sa pre všetky traktory EXPERT so zadným vyhadzovaním. Mulčovaním sa zhodnocuje pokosená tráva, dodáva sa zelené hnojivo trávnemu porastu. Mulčovanie nie je vhodné vykonávať veľmi často, aby nedošlo k vzniku hrubšej nerozloženej vrstve v koreňovom priestore.
109,00
Prívesný vyčesávač
WOLF GARTEN
Prívesný vyčesávač WOLF GARTEN pre trktorové kosačky WOLF GARTEN. Pracovná šírka náradia je 102 cm. Upnutie na závlačku ta traktor. Možnosť nastavenia zaťaženia naložením závažia na trubku.
109,00
Plastový deflektor
WOLF GARTEN
Plastový deflektor WOLF GARTEN vhodné pre traktorové kosačky EXPERT. Používa sa na kosenie bez zberného koša. Materiál pevný UV stabilizovaný plast, čierna farba.
139
Prevzdušňovač trávnika
WOLF GARTEN
Prípojný prevzdušňovač WOLF GARTEN vhodný za traktorové kosačky. Slúži na prevzdušňovanie trávnych porastov, čo zabezpečí lepší prístup živín ku koreňovému systému. Pracovná šírka zariadenie je 102 cm. Hĺbka prevzdušňovania záleží na hmotnosti závažia…
189
Trávny valec 114 kg
WOLF GARTEN
Prívesný valec WOLF GARTEN s priemerom 46 cm. pracovná šírka zariadenie je 61 cm, maximálna hmotnosť naplnením vodou 114 kg. Možnosť naplnenie aj pieskom.
189
Aplikačný vozík - rozmetadlo 45 kg
WOLF GARTEN
Aplikačný vozík s funkciou rozmetania WOLF GARTEN. Vhodný na hnojenie trávnika granulovaným hnojivom, v zimnom období možnosť využitia rozsýpania posypovej soli. Šírka posypu podľa nastavenia až do šírky 300 cm. Plniaci objem rozmetadla je maximálne 45 kg. Uchytenie…
219
Trávny valec 182 kg
WOLF GARTEN
Prívesný valec WOLF GARTEN s priemerom 46 cm. pracovná šírka zariadenie je 91 cm, maximálna hmotnosť naplnením vodou 182 kg. Možnosť naplnenie aj pieskom.
249
Prívesný vozík
WOLF GARTEN
Jednoduchýá prívesný vozík WOLF GARTEN vhodný na pripojenie k traktorovým kosačkám WOLF GARTEN. Umožňuje aj vyklápanie, nosnosť je 227 kg. 
279
Aplikačný vozík - rozmetadlo 80 kg
WOLF GARTEN
Aplikačný vozík s funkciou rozmetania WOLF GARTEN. Vhodný na hnojenie trávnika granulovaným hnojivom, v zimnom období možnosť využitia rozsýpania posypovej soli. Šírka posypu podľa nastavenia až do šírky 300 cm. Plniaci objem rozmetadla je maximálne 80 kg. Uchytenie…
389
Prívesný postrekovač
WOLF GARTEN
Prívesný postrekovač WOLF GARTEN vhodný na zapojenie k traktorovým kosačkám WOLF GARTEN. Objem postrekovača 95 litrov, striekací výkon 6,8 litra / min. Hmotnosť 20 kg, veľké nafukovacie kolesá uľahčia pohyb.
589
Ďalšie